Son Dakika : O Ses MaNga ?

Ülkenin öncü rock gruplarından olan MaNga , gece saatlerinde Twitter’dan yaptığı paylaşım ile sevenlerinin aklına bir çok soru bıraktı. Bir jürilikten bahseden ama nereden nasıl olduğunu anlatmayan bu Tweet bir çok MaNga hayranı tarafından farklı şekillerde yorumlandı.

Aradan çok fazla zaman geçmeden grubun başarılı vokali Ferman Akgül , kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile akıllara şu soruyu düşürdü : O Ses Türkiye’nin yeni jürisi MaNga mı ? Ülkemizin en çok takip edilen şarkı yarışmasının , ülkenin öncü rock gruplarından biriyle buluşması bir çok insanı heyecanlandırmaya yetti. Yapılan bu paylaşımlara dayanarak MaNga’nın O Ses Türkiye’nin yeni jürisi olduğu , en azından gruptan bir kişinin ki bu yüksek İhtimal Ferman Akgül’ün jüride bulunacağını söyleyebiliriz. Ancak bir ihtimal daha var.

Gece yarısı gelen bu tweetler bana geçen sene yine yaklaşık bu zamanlarda MaNga’nın yaptığı bir paylaşımı hatırlattı. MaNga gece yarısı Eurovision’a tekrar katılacağını ima eden bir tweet atıp milyonları heyecanlandırmış ve bu baya bir olay haline gelmişti. Ertesi gün yanlış anlaşıldıklarını ve Eurovision’a tekrar katılmaları gibi bir durumun olmadığını açıklamışlardı ve bunun üzerinden çok geçmeden Maxi Single çıkaracaklarını duyurmuşlardı. Bazılarının bildiği üzere MaNga bir süredir yeni bir albüm üzerinde çalışıyordu.

Bu tweetlerin O Ses Türkiye’nin jürilik duyurusu mu yoksa bir reklam politikası mı olduğunu önümüzdeki saatler ve günlerde göreceğiz ama belirtmek isterim ki her iki ihtimalde heyecan verici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir