Nazar bile olsa değmek istemeyeceğiniz erkek tipleri

Değil tanışıp kahve içmek, aynı sokakta bile dolaşmanızın sakıncalı olduğu erkek tiplerini sizin için derliyorum hatunlar. Buyrun beraber bakalım.

1-İLK BULUŞMADA EVE ÇAĞIRAN ERKEK

Arkadaş bir sakin, tamam anladık hormonlar falan da ne bu yangından mal kaçırma halleri? Bi dur allahasen.

2-BİLGİSAYAR OYUNU BAĞIMLISI ERKEK

Kara listenin belki en masum erkeği gibi görünebilir ancak hiç de öyle değil arkadaşlar. Bu erkekten günlerce haber alamayabilir, sonucunda kafanızı dağlara mağlara vurabilirsiniz. Aman bakın baştan uyardık.

3-SPOR SALONUNDA AYNADAN ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFI OLAN ERKEK

Yapmayın arkadaşlar bunu, çekici falan değil yani. Nedir yani bu primcilik, bu kasıntı haller? Düşüyor mu böyle? Hatunlar valla ben bu erkek tipinden her şeyi beklerim. Allah düşmanımın başına vermesin.

4-DİREKSİYON STORYSİ KOYAN ERKEK

Kaçııın! Nolur kaçın bunlardan. Gerçekten tahammülü mümkün değil ve sakın değişir diye ümitlenmeyin, bu çağımızın vebası. Bi kere atan her zaman atar. Evet araban, pahalı saatin falan var anladık, o amblemi de çektin, erdi mi başın göğe bari? Çekilir dert değil hatunlar, düşmeyin bu numaralara.

5-YOĞUN GECE HAYATI OLAN ERKEK

Bunlara çok haksızlık etmeyeceğim, iyi arkadaş falan olabilirler gömmeye de gerek yok, ama önceki hayatında (reenkarnasyondan bahsetmiyorum) yoğun gece hayatı ve tek gecelik ilişkileri olan erkek uzun ilişkide sizi üzerler yavrular. Bi süre sonra sizin de içiniz almaz. En iyisi uzak durmak.

6-HAT-HÖT’çü ERKEK

Ya bu bize çok uzak değil aslında. Trafikte millete küfreden, sokakta şiddete meyleden, kavgacı insanlar her yerdeler. Bunla ne ilişki yaşanır ne arkadaş olunur ne kaale alınır. Her iki lafından biri küfür olan bu insanın da edebildiği tek muhabbet içinde bulunduğu kavgalar dövdüğü insanlar falandır. Bunu prim yapan sosyopatlardan da uzak durun.

7- 7856727891943 KIZ “KANKA”SI OLAN ERKEK

Ya bırakın kızı, bu kadar erkek arkadaşı olan oğlanlardan da uzak durun. Nesin sen, dışişleri bakanı falan mı? Nerden bu çevre? Onu geçtim, 2 kere görüştüğü kıza kardeşim diyen adamlar da var. Yapmayın.

Kendi kara listemi buraya bırakıyorum. Aklına gelen anısı olan hatunlar da varsa aşağı yorum bırakın maksat dayanışma olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir