Kan donduran gerçek bir olay!

Türkiye’de de yaygınlaşan pedofili ve ensest vakaları da düşünerek, kan donduran gerçek bir vakadan bahsedeceğiz bugün. Dünyadaki yozlaşmanın en uç örneklerinden birini okurken tüyleriniz ürperecek.

Öz kızını alıkoymak, ve tecavüz etmekten hüküm giymiş bir adamdan bahsediyoruz. Gerçek bir sosyopattan. 21 yaşında bir evlilik yapmış olan Josef Fritzl’in bu evlilikten 7 çocuğu dünyaya gelmiş. Dışardan bakıldığında oldukça sıradan bir hayatı olduğu söylenen Fritzl, tam 24 yıl boyunca evinin bodrumuna hapsettiği kızına işkence ve tecavüz etmişti.

Fritzl’in bu sapkınlıları başladığında kızı Elisabeth yalnızca 11 yaşındaydı. Genç kız 15 yaşındayken bu tacizden kurtulabilmek için bir arkadaşıyla beraber Viyana’ya kaçsa da, polis onları bulup eve teslim etti. Bunun üzerinden yaklaşık 1 buçuk sene geçmesiyle, sapkın baba kızı evinin bodrumunda alıkoyarak yıllarca tecavüz etti.

Elisabeth’in ortadan kaybolmasından sonra, annesi bir kayıp başvurusu yapmış olsa da, Fritzl kurnaz zekasıyla her şeyi kusursuz planlamıştı. Elisabeth’in kendi el yazısıyla yazılmış bir mektup çok geçmeden eve ulaştı. Mektupta aşık olduğunu, iyi olduğunu, onu aramamalarını yazan Elisabeth, annesi bunları okurken alt katta dehşet verici bir hayat yaşamaktaydı.

1993 yılına dek, Fritzl üç günde bir bodruma, Elisabeth’in yanına uğramaktaydı. Elbette hamile kalması uzun sürmedi. Babasından hamile kalmış olması yetmeyen zavallı kadın, çocuklarını bodrumda dünyaya getirdi.

1994’te doğan ilk çocuk ne tesadüftür ki Elisabeth’in el yazısıyla yazılmış yeni bir mektupla ebeveynlerinin evinin önünde bulundu. Bu mektubunda Elisabeth ailesinden ilişkisinden doğmuş olan çocuğuna bakmasını istemişti. Bundan sonraki ilk çocuğa ve doğan ikizlerinden sağ kalana (bodrumda doğan çocuklardan biri ölmüştü, doğan çocuk Fritzl tarafından yakıldı) aynı  şekilde anne babası tarafından bakıldı. 2003 yılında Felix adında doğan oğlu ve diğer çocukları anneleriyle beraber bodrumda kaldılar.

Olayın ortaya çıkması da Elisabeth’le kalan çocuklardan Kristen’ın rahatsızlanması sebebiyle oldu.  Durumu o kadar ağırdı ki ölebilirdi. Josef Fritzl onu hastaneye götürmeye karar verdi. Elisabeth hastaneye kaldırılan çocuğun cebine bir not koymuştu. Not polisler tarafından bulundu ve Elisabeth dosyası yeniden açılmış oldu.

Polise verdiği ifadede 7 çocuğun kendinden olduğunu söyleyen Fritzl, öz kızına 24 yıl boyunca alıkoyarak tecavüz ettiğini itiraf etti. Yapılan araştırmalarda, çalışanlar bodrumda 1 saatten fazla duramadıklarını belirttiler. Elisabeth ve çocukların da hava almayan penceresiz bu bodrumda yaşamak zorunda kalmaları vücutlarında çokça hasar meydana getirmiş. Soluk teni ve kambur kalmış bedenine rağmen yeniden mutlu olmaya çalıştığını söylememize gerek yok.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir