İnanılmaz Aile 2’den İnanılmaz Başarı

Yanlış bir algı vardır sinema dünyasında: Animasyon çocuklar içindir. Bu düşüncenin doğru olduğunu düşünüp animasyon filmleri sadece küçük çocukların götürüleceği filmler olarak gören insanları hiçbir zaman anlamayacağım. Animasyonlar aslında düşünülenin aksine her yaşa hitap edebilir , her yaştan insanı eğlendirebilir hatta düşündürebilir.

Bundan yaklaşık 3 hafta önce uzun zamandır beklenen bir animasyon vizyona girdi. 2004 yılında yayınlanan ” İnanılmaz Aile” animasyon filminin devamı niteliğindeki “İnanılmaz Aile 2 ” tam 14 yıl sonra 24 Ağustos’ta bizlerle buluştu. Geçen sene hazırlanan “En çok beklenen filmler” listelerinde üst sıralarda yer alan film gişede de seyircileri yanıltmayarak büyük bir başarıya imza attı.

Film Türkiye vizyonunda uzun zaman sonra , boxoffice verilerine göre , 3 hafta sonu üst üste en çok izlenen ilk film oldu. Toplam seyircisi de 838.862’ye ulaştı. Bu veriler Türkiye’de animasyon bakış açısının olumlu yönde ilerleyeceğine bir umut vaadediyor diyebiliriz.  Keyifli vakit geçirmek istiyorsanız hemen kalkın ve gidin ! Merak edenleriniz için filmin Türkçe altyazılı fragmanına hemen aşağıya bırakıyorum. Filmle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir