Her Alkol Masasında Rastlayabileceğiniz 7 İnsan Türü !

Hayatınızda bir kere arkadaşlarınızla toplanıp bir içki sofrası kurduysanız buradaki karakterler size çok tanıdık gelecektir. Hatta eminim ki bunlardan biri sizsiniz !

1- “Bana Bir Şey Olmaz” İnsanı 

Bu insan türü alkol sofrasının kendine en çok güvenen ismidir. Gecenin başında önünde içki miktarını az bulup atarlanmaları ve daha sonrasında içtikleri içkiyi küçümsemekle bilinirler. Bu kendine güvenleri onların ilk sarhoş olan insan olacağı gerçeğini değiştirmeyecektir. Ama siz onu bir de sarhoşken görün . Sarhoş olmadığını ispatlamak için neler yapacak neler…

 

2- “Herkesin Arkasını Toplayan ” İnsan

Bu insan türü masanın en sağlamıdır ama bu sağlamlık o gece  başına bir ton dert açacaktır. Sarhoş olan herkesi toparlamak ona kalacak , kusmukları tek başına temizlemek zorunda olacaktır. O gece herkesi toparlayan bu insan türünün gecesi çok eğlenceli geçmese de sabahı çok daha keyifli geçecektir çünkü olayları hatırlayan tek kişi o olacaktır. Sarhoş olmadığına bakmayın , en çok içen de bu adamdır. Ölüme gidilir bununla!

3- ” İki Dakika Uzanıyorum” İnsanı

Bu insan türü gecenin ortalarında masadan kalkar ve hiçbir şey demeden yatak odasına doğru hareketlenmeye başlar. Adını arkadaşlarının ” Uyuyacak mısın ? ” sorusuna verdiği cevaptan alır. ” Yok be abi uzanacağım 2 dakika” . Bu iki dakikalar bitmek bilmez . Artık süre o kadar uzar ki masadakiler varlığını bile unutmuşlardır. Masadakilerin derinlerden gelen bir horlama sesiyle bu insan türünün varlığını hatırlayacağı şüphe getirmezdir.

4- ” Ben Kusmam ” İnsanı

Bu insan türü aralarından en lanet olanıdır. Aynı ” Bana Bir Şey Olmaz” insanı gibi kendine aşırı bir güveni vardır ama bu tür etrafı kirletmeden kendini tutamaz. Pislik besleniyor hayvan! Gecenin başında kusmayacağını iddia eden bu insan türünü gecenin sonunda birilerinin üstüne , masaya hatta alt komşunuzun camına kusmuş bir şekilde bulabilirsiniz !

 

5- ” Bana Bu Yapılır Mı Be ” İnsanı

Bu insan türü gecenin ortalarında önce bir sessizleşir  Tecrübeli biri bunun fırtına öncesi sessizlik olduğunu gayet iyi bilmelidir. Sessizlikten sonra ağzı açıldığı andan itibaren sızana kadar susmayacaktır. Tüm dünya bu adama bir şey yapmıştır. İsmini ise anlattığı her anekdotun sonunda ki değişmez isyanından alır. ” Bana bu yapılır mı be!”

 

6- ” Bir Tane Patlatıyorum” İnsanı 

Kendi sesini güzel sanan bu insan türü alkol masasının yarattığı atmosferden dolayı  sürekli şarkı söylemek istemekte ve izin almaya çalışmaktadır. Sesi ne kadar kötü olursa olsun bu arkadaşı engellemeyin nasıl olsa 3 dubleden sonra onu Müslüm Gürses sanmaya başlayacaksınız.

 

7- ” Bu Olmadı ” İnsanı

Bu insan türü son yıllarda türemiştir ve türemesi asla istenmemiştir. Teknolojinin gelişimi ile var olan bu insan türü , içkisini sofradakilerle değil instagramındaki insanlarla içmeyi tercih eder. Her kadeh kaldırıştan önce sizi durdurup boomerang çekmek ister. Bir an önce ağzınıza götürüp içmek istediğiniz içkinizi bu teknoloji bağımlısı insanın çektiklerini beğenmeyip ” bu olmadı ” diyerek tekrar çekmesi yüzünden o kadehi onun kafasında kırmak isteyeceksiniz. Yalnız dikkat edin kafasından akan kanları doktorlardan önce instagramdaki flörtü öğrenecektir çünkü o an canlı yayında olması çok muhtemel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir