En Çok Beklenen 2019 Filmleri !

İyisiyle kötüsüyle 2018’in sonuna yaklaşırken geçen haftalarda “2018’in En İyi 5 Filmi” ni listelemiştik. Bugün de 2019’un en çok beklenen 5 filmini sizler için listeledik. Haydi başlayalım !

5- Hellboy – ( Tarih Belirsiz )

Yönetmen koltuğuna senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği The Descent ve Doomsday filmlerinden aşina olduğumuz  Neil Marshall’ı oturtan çizgi roman uyarlamasında cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakterini de Stranger Things oyuncularından David Harbour canlandırıyor. Mike Mignola‘nın hayal gücü sayesinde ortaya çıkan karakterin yeni beyaz perde macerasında senaryoyu Mignola ile birlikte Andrew Cosby ve Christopher Golden üstleniyor.

 

4- IT : Chapter 2 – 13 Eylül 2019

Stephen King’in aynı isimli popüler romanından sinemaya uyarlanan O filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Andy Muschietti oturuyor. Filmde, Pennywise karakterini ise Bill Skarsgård canlandıracak.

 

3- John Wick 3 – 17 Mayıs 2019

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

2- Once Upon A Time İn Hollywood – 23 Ağustos 2019

1969 yazında Los Angeles’de geçen filmde, hit bir dizide oynamış bir erkek TV aktörünün film sektörüne girmeye çalışması anlatılıyor. Aktörün yakın arkadaşı, aynı zamanda da dublörü de aynı şeyi amaçlamaktadır. Sharon Tate’in ve dört arkadaşının Charles Manson’un müritleri tarafından korkunç cinayeti ise filmde geri plandaki hikayeyi oluşuturuyor. Filmin yönetmenliğinde ise Tarantino bulunuyor.

1- Infinity War 2 – 26 Nisan 2019

İlk filmiyle sevenlerine kötü bir son bırakan İnfinity War ‘dan sonra  olayların devamı niteliğindeki ikinci film. Yönetmen koltuğunda yine Russo’lar otururken film hakkında teoriler aylar öncesinden ortaya atılmaya başlandı bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir