MONSİEUR J. 

Amorfani’nin kurucusu,yazarı editörü ve diğer birçok şeyi.Temmuz ayında yazma ve insanlara bilgi verme isteğini sanal ortama taşımak için bu bloğu kurdu. Daha farklı çalışmalar içinde de bulunan J. Amorfani’de daha çok sanat ve eğlence alanlarında yazılar yazmaktadır. J’nin kendini tanımladığı kelime ise ”değişik”.

 

BİG BROTHER

Amorfani’nin her şeyine bulaşan , zor beğenen , kendince yönetmen , halkın ” abidik gubidik” dediği grupları takip eden , sinema aşığı , J’nin kira ortağı  , kendince eleştiriler yapan Big Brother , Amorfani’de sinema ve müzik kısmında yazan sıkıldıkça eğlenceye fırlayan delinin teki.

 

SOPHİE 

Sophie, yerli yazar seven, yabancı müzik dinleyen, sağlıksız yaşayan sağlıklı yaşama meraklısı, içkili ortamda ilk giden kadın

 

PHONEİX

Kitap raflarında kaybolan, müzik listesi blog gibi her şeyden biraz olan, eczacılara diplomalı bakkal diyenlere sinirli, gün batımı kovalamayı seven bir kadın

 

AMADEUS

Epik müzik hastası, tarihin tozlu sayfalarında hapşıran, bilim merakı had safhada,İstanbul’un çömezi, nevi şahsına münhasır bir yazar taneciği.