Batman ve Süperman Kostümlerinin Yeni Sahipleri Belli Oluyor !

Dc sinematik evreninde sürüp giden bir yaprak dökümü var. Süperman rolündeki Henry Cavill’in rolü bırakmasının etkisi sürerken bir haber de Batman rolü için geldi. Artık Batman kostümünün de içi boş kaldı. İki kostüm de yeni sahiplerini arıyor. İşte Dc sinematik evrenindeki kostümlere yeni adaylar!

Süperman rolü çok tartışılacağa benziyor ama kim getirilsin diye değil! Getirilecek isimden dolayı. Gelen bilgilere göre Warner Bros bir süredir Süperman rolü için Henry Cavill dışında bir yol planlıyordu. Tabi bu durum daha sonrasında Henry Cavill ile iplerin kopmasına da sebep oldu.  Kostümün yeni sahibi içinse en büyük aday ise tuhaf bir şekilde Marvel Sinematik Evreninden de tanıdığımız Micheal B. Jordan! Bu ihtimal bile sevenleri şimdiden üzmeye başladı. Twitter’da insanlar Micheal yerine kendini önermeye başladılar. Böyle bir şey gerçekleşirse, benim kanaatimce, Dc kendi ayağına sıkar.

Batman için ise öne çıkan 4 tane isim gözüküyor. John Hamm, Jake Gyllenhaal, Kit Harington, Armie Hammer ve Ryan Gosling. Bu isimler arasında seyircilerin kostüme en layık gördükleri isim John Hamm olarak gözükürken kostümün ağır geleceğini düşündükleri isimse Kit Harington. Adama “bu sinekten yarasa olmaz” diyen bile çıktı.  İsmi geçen Ryan Gosling ile yaptığı açıklama ile kendisini o kostümün içinde göremeyeceğimizi bir nevi ifade etti. Batman olacağı iddialarına bir röportajında ” sanırım böyle bir şey kimse istemez” şeklinde bir karşılık verdi. Bu cevabı ike seyircinin kendisini istememesini mi yoksa hiçbir oyuncunun Batman olmak istememesini mi kast ettiği hala bir muamma.

Önümüzdeki süreçte tüm bu sorular karşılığını bulacaktır ancak bir gerçek var ki Dc çok kritik bir noktada. Bu dönemde yapacağı geç veya yanlış hamleler yüzünden Marvel ile arasındaki fark çok fazla açılabilir.

Şu kategoriye gönderildi: Sanat, Sinema Şu etiketin altına yerleştirildi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir