Kızıl bir şölen: Kanlı ay tutulması

Tüm dünyanın kilitlendiği kanlı ay tutulması 27 Temmuz akşamı birçok ülkede çıplak gözle izlenebilecek. Tutulma saat 20.13’te başlayıp 02.30 da son bulacak. Bu sürede Dünya, Güneş ve Ayın arasına girerek tam Ay tutulmasına neden olacağından, Ay Dünyamızdan muhteşem bir kızıllıkta gözlemlenecek.

Tutulma 21. yüzyılda nadir görülecek biçimde Mars tutulmasıyla eş zamanlı gerçekleşeceğinden astrologlar burçların da bu tutulmadan bir hayli etkileneceğini söylemekte. Bakalım burçlar bu tutulmayı nasıl atlatacaklar?

BOĞA

Boğalar için ailevi konulara yönelmek akıllıca olabilir. İç sesinizle yaşadığınız kavgayı kenara koyup odaklanmanız gereken şeylere kafa yormalısınız.

İKİZLER

Tutulma ikizlere bir geldi pir geldi. Ah o dilin kemiği de yok ki! Çevrenizdekileri yıkıp dökmeyi bırakıp ilişkilerinizi yumuşatmak iyi bir fikir olacak.

YENGEÇ

Yakın gelecekte alınacak yeni kararlar, yeni başlangıçlar doğuracak. Maddi konular gündemde. Para politikanızda daralmaya gidebilirsiniz.

ASLAN

Aslanlar için artık doğru zamanlama ve karar alma vakti geldi. Egonuzu bir kenara bırakıp iç sesinizi dinlemenizde fayda var.

BAŞAK

Aman başaklar dikkat! Derinlere gömdüğünüz gerçeklerin bu dönemde su yüzüne çıkma çabaları artacak. Köşenize geçip bu dönemi zararsız atlatmaya bakın.

TERAZİ

Zaten dengeli tavırlarıyla göz dolduran teraziler, bu dönemde hayatlarını epey kolaylayacak. Bir süredir yolunda gitmeyen her şey rayına oturacak.

AKREP

Kariyer planlarınızda radikal değişimler söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar için ah şu akreplere biraz cesaret gerek!

YAY

Ufukta büyük fırsatlar var. Yeni keşif ve eylemleriniz, aşk hayatınıza heyecan getirecek.

OĞLAK

Oğlaklar bu dönemde korkularını kenara bırakıp istediklerini almak için harekete geçecekler. Kural tanımazlığın ön planda olduğu bu dönemde kendi değerlerinize sıkıca tutunacaksınız.

KOVA

Kovalar için macera zamanı! Ufukta yeni keşifler, sosyal ortamlar var. Özgürleşme ateşiyle ruhunuz kanatlanacak.

BALIK

Aynı fikirde olmadığınız insanlara kendinizi daha net ifade edebilecek fırsatlarınız olacak. Bu dönemde sizi siz yapan şeylerde ayak diretmeniz saygınlığınızı artırabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir